Meghívó Rajmond Klubra

2016.11.07. 10:16
November 11-én 16 órától 18 óráig a SOFI-ban (Budapest, XVIII. Kondor Béla sétány 15.) Rajmond klub rendezvényt tartunk autizmussal élő felnőtt fiatalok és családtagjaik számára. A fiataloknak Dr. Pintér Márta tart előadást az egészséges életmódról, majd ismerkedés Macsadi Dóra gyógytornásszal, aki játékos sportfoglalkozást vezet. Öltözzetek sportosan. Meleg zoknit vagy tornacípőt hozzatok magatokkal.
A szülők vendége Dózsa Lilla autizmus alapszakon végzett gyógypedagógus lesz, aki egyetemi tanulmányairól és felnőtt autizmussal élőkkel kapcsolatos tapasztalatairól beszél.

2022.01.25. 14:35

Megalakult az AUTLAKSZ Lakhatási Szövetség az Autista Emberekér,t öt cicil szervezet által. Címe:1182 Budapest, Wlassics Gyula u. 131. E-mail: autlaksz@gmail.com. Autistákat

2021.10.05. 10:15

2021.szeptember 24-én megalakult 5 civil szervezet részvételével a Budapesten és környékén működő AUTLAKSZ Lakhatási Szövetség az Autista Emberekért. A Szövetség további tagokat, pártoló tagokat és támogatókat keres. Érdeklődni a gulyas_tibor@t-online.hu címen lehet.